• 0536 930 41 97
  • info@mesutkuruyemis.com
  • Gıda Çarşısı, İzmir

Hakkımızda

Öz Mesut Kuruyemiş

Öz Mesut Kuruyemiş olarak, keyifli ortamların zevkle tüketilen ürünlerini sofralarınıza her zaman en taze şekilde ulaştırmaya çalışmaktayız. Kuruyemiş sektöründe hizmet kalitemizi korumak için tüketiciye ulaştırdığımız her ürünü üretiminden rafımıza ulaşan serüveninde yakından izlemekteyiz. Mesut Kuruyemiş olarak hedefimiz her zaman lezzetli ve kaliteli ürünlerin adresi olmaktır.

İzmir’de taze kuruyemiş, kahve, çikolata ve lokum çeşitlerini müşterilerine ulaştıran Mesut Kuruyemiş, gıda konusunda güvenle alışveriş yapılabilecek bir noktadır. Karışık, kurutulmuş ve çiğ kuruyemiş gibi paket seçeneklerimiz ile bütçenize uygun bir şekilde sevdiğiniz lezzetlere mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı beslenmenin temel adımlarından biri olan kuruyemişler, her zaman taze ve lezzetli bir şekilde mağazamıza ulaşmaktadır. Mesut Kuruyemiş’in en temel çalışma prensibi müşteri memnuniyetidir. Her ürünümüzle müşterimize hitap edebilmek, aldığı gıda ürününü lezzetiyle, kalitesiyle beğenmesini sağlamak ilk ve esas amacımızdır. Gıda ürünlerinde gereken tüm kalite ve hijyen standartlarını karşılayarak hizmet veren Mesut Kuruyemiş, her ürünü kendi yöresinden seçerek sizlere sunmaktadır. Kuruyemiş konusunda güvenilir marka, güvenilir alışveriş için İzmir’de adresiniz Öz Mesut Kuruyemiş…

Daima Taze , Daima Lezzetli Kuruyemişler

Öz Mesut Kuruyemiş

Öz Mesut Kuruyemiş olarak, keyifli ortamların zevkle tüketilen ürünlerini sofralarınıza her zaman en taze şekilde ulaştırmaya çalışmaktayız. Kuruyemiş sektöründe hizmet kalitemizi korumak için tüketiciye ulaştırdığımız her ürünü üretiminden rafımıza ulaşan serüveninde yakından izlemekteyiz. Mesut Kuruyemiş olarak hedefimiz her zaman lezzetli ve kaliteli ürünlerin adresi olmaktır.

Mesut Kuruyemiş Copyright ©2022 Tüm Hakları Saklıdır.